Sen o kočce

Pakliže se vám zdá sen o kočce, pak ho snář vykládá jako přetvářku. Jste to přitom vy sami, kdo se za jistých okolností přetvařuje. To nutně neznamená, že tím chcete někomu jakkoliv ublížit, nebo mu nějak uškodit. Jednoduše jde o to, že sebe a své názory a postoje v konkrétních situacích prezentuje jinak, než je tomu ve skutečnosti. Důvod k tomu můžete mít samozřejmě jakýkoliv.

OBECNÁ CHARAKTERISTIKA: PŘETVÁŘKA

To je obecný výklad a stejně jako v jiných případech je často nutné se na sen podívat hlouběji. Kontext totiž může zcel změnit význam snu a to platí i pro sen o kočce. I v tomto případě, podobně jako tomu u snu o hadech nebo u snu o pavoucích, bývá důležitá barva kočky.

Sen o kočce

Sen o bílé kočce

Bílá kočku ve snu symbolizuje vaši přetvářku, nicméně v tomto případě je naprosto klíčové, že se přetvařujete, abyste někomu nebo něčemu pomohli. Vy sami si tím nijak nepomáháte. Kdybyste se nepřetvařovali, situace by byla jen horší.

Sen o černé kočce

Černá kočka také představuje přetvářku, nicméně tentokrát na sebe nemůžete být ani trochu pyšní. Vaše lhaní se zcela vymklo kontrole. Lžete všem a ve všem. Už jste se v tom sami ztratili. Moc dobře si uvědomujete, že je to špatně, ale nejste schopni s tím přestat. Až chorobně se upínáte na to, jak na vás jiní lidé nahlížejí. Toužíte působit na ostatní tím nejlepším dojmem.

Sen o šedé kočce

Symbolizuje příchod dobrých a pohodových časů a řady příjemných zážitků. Do vašeho života zkrátka vstoupí radost a klid. To bude v dominantní míře souviset s vaší rodinou, kamarády a známými. Měli byste se zaměřit na to, aby jste co nejvíce času trávili s lidmi, kteří jsou pro vás důležití.

Sen o červené kočce

I v tomto případě se jedná o pozitivní symbol, který je předzvěstí období radosti a pohody. Vše se bude vyvíjet správným směrem, pokud dáte na svůj vnitřní hlas, kterým vám napovídá kudy se v životě vydat a jaká činit rozhodnutí. Pokud se toho budete držet, nic vašemu štěstí nestojí v cestě.

Koťátko ve snu

I když koťátko ve snu může působit mile, nejedná se o dobré znamení. Z nějakého důvodu jste se začali přetvařovat, ale ještě to není natolik vážné, aby to skončilo katastrofou. Okamžitě s lhaním přestaňte, dokud je to možné, nebo si ponesete následky.

Kousnutí kočkou ve snu

Pokud vás ve snu kousne kočka, potom to znamená, že v brzké době onemocníte, zraníte se nebo budete celkově slabí. Současně s tím se objeví někdo, kdo toho bude chtít využít ve svůj prospěch. Buďte obezřetní a ujistěte se, že kolem sebe máte blízké, kteří vás podrží.

Zachraňujete kočku ve snu

Jste dobrosrdečný člověk, který rád a bez rozmyslu pomáhá ostatním. Je pravděpodobné, že vaše jednání a chování v tomto směru brzy někomu zásadně změní život k lepšímu, i když to tak nyní ještě nemusí vypadat. Zamyslete se nad lidmi ve vašem okolí, protože právě nyní někdo může potřebovat vši pomocnou ruku a vy mu ji můžete podat.

Hladíte kočku ve snu

Na sen o kočce, kterou hladíte, lze nahlížet dvěma způsoby v závislosti na tom, jestli kočky máte, nebo nemáte rádi. V prvním případě můžete očekávat, že se vám budou v životě dít příjemné věci. Pokud ale kočky v lásce nemáte, symbolizuje to něčí zradu. Někdo komu slepě důvěřujete vás zcela bez ostychu podrazí.

Sen o nemocné kočce

Ve vašem životě nastanou problémy a komplikace. Nebude se vám dařit a začnou se objevovat překážky, které nebudete schopni sami překonat. Obklopte se svou rodinou a nejbližšími přáteli, aby vám pomohli toto nešťastné období překonat.

Sen o zraněné kočce

Výklad je velmi podobný jako v případě nemocné kočky s tím rozdílem, že přicházející problémy budou duševního a emocionálního charakteru. Za předpokladu, že máte vážný vztah, lze očekávat, že se tyto záležitosti budou týkat vašeho partnera a vztahu, který spolu máte.

Mrtvá kočka ve snu

Tento sen může nabývat dvojího významu. Jednat může předznamenávat nějakou zlou událost, která vstoupí do vašeho života a těžce vás zasáhne. Může jít ale také o projev vnitřní touhy uniknout od dosavadního způsobu života. Minulost chcete nechat za sebou, už netoužíte po radách a hodnocení od ostatních, ale usilujete o vytyčení vlastní životní cesty.

Vrnící kočka ve snu

Sen o kočce, která vrní, jednoznačně vypovídá o vaší spokojenosti a vyrovnanosti. Toto období radosti již ve vašem životě aktuálně probíhá, nebo někde uvnitř víte, že pro vás takové období velmi brzy nastane.

Poznámka: Obsah na webu KrásnéSny.cz má mít pouze informativní charakter. Neměl by být brán jako lékařská rada a neměl by nahrazovat lékařskou pomoc a dohled vyškoleného odborníka. Pokud máte pocit, že trpíte nějakou poruchou spánku nebo zdravotními obtížemi se spánkem spojenými, navštivte svého lékaře.