Sen o porodu

Za předpokladu, že jste skutečně těhotná, je zcela jasné, že vás také čeká porod a z toho důvodu není vůbec zvláštní mít jakýkoliv sen o porodu. Prostě vás čeká, vy z toho máte možná obavy nebo se na něj těšíte, ale každopádně o něm intenzivně přemýšlíte a tak se vám o něm zdá. Zkrátka není nutné v tom hledat nějaký význam a snář není potřeba. Můžete ho však mít i v případě, že těhotná nejste a o pořízení dětí ani aktivně neuvažujete. V těchto případech je možné v takovém snu význam hledat a my si o tom povíme více.

OBECNÁ CHARAKTERISTIKA: OČEKÁVEJTE ZMĚNU ŽIVOTNÍHO STYLU

V kontextu snu o porodu vás dost možná může zajímat také výklad pro sen o těhotenství.

Sen o porodu

Bezproblémový porod ve snu

Jedná se o pozitivní znamení. Do vašeho života nedávno vstoupila, nebo v brzké době vstoupí zásadní životní změna, které obrátí všechno naruby a to v dobrém slova smyslu. Může se jednat o nové zaměstnání, stěhování do lepší nemovitosti, nalezení životního partnera a tak podobně.

Komplikovaný porod ve snu

Je přesným opakem bezproblémového porodu. Také vás čeká klíčová změna v životě, avšak ta povede jen a pouze k horšímu. Dost možná přijdete o práci, budete se muset vystěhovat, opustí vás váš partner, přijdete o kamarády nebo váš život jako celek nabere špatný směr.

Sen o porodu chlapce

Zdá-li se vám o tom, že porodíte chlapce, potom můžete očekávat obchodní úspěchy v podnikání, respektive v zaměstnání (dle způsobu vaší obživy).

Sen o porodu dívky

Je před vámi velmi bolestná událost, které vás bude dost možná trápit po zbytek vašeho života.

Děložní stahy a porodní bolesti ve snu

Máte-li sen, ve kterém vás přepadly děložní stahy a porodní bolesti, potom procházíte náročným životním obdobím, které ale nakonec přinese své ovoce. Možná máte pocit, že jste na pokraji svých sil, nicméně procházíte určitým přerodem a stává se z vás lepší člověk.

Sen o porodu mrtvého dítěte

Ačkoliv to zní hrozně, jde o pozitivní znamení. Symbolizuje, že se vám do života vkradl problém, který jste však byli schopni eliminovat již na začátku a on tak nedostal šanci rozrůst se do nezvladatelných rozměrů. V tomto smyslu se jedná o prakticky totožný význam, jaký nalezneme u výkladu pro sen o mrtvém dítěti.

Porod dvojčat ve snu

Narodí-li se vám ve snu dvojčátka, je to dvojnásobně dobrá zpráva. Jednak se budete těšit pevnému zdraví a také je před vámi ohromné životní štěstí.

Poznámka: Obsah na webu KrásnéSny.cz má mít pouze informativní charakter. Neměl by být brán jako lékařská rada a neměl by nahrazovat lékařskou pomoc a dohled vyškoleného odborníka. Pokud máte pocit, že trpíte nějakou poruchou spánku nebo zdravotními obtížemi se spánkem spojenými, navštivte svého lékaře.