Dormeo matrace – Recenze

O značce Dormeo

Značka Dormeo se na českém trhu objevila již v roce 2002 a od té doby se postupně stala jedním z lídrů v oblasti prodeje vybavení ložnice. V nabídce naleznete prakticky vše od matrací přes přistýlky, chrániče matrací a polštáře až po povlečení. Právě matrace jsou přitom středobodem zájmu ze strany zákazníků. Mnoho let zkušeností spojených s vývojem a testováním vedlo k tomu, že dnes v nabídce značky Dormeo najdete několik set vysoce kvalitních výrobků zajišťujících pohodlný, zdravý a ničím nerušený spánek.

Dormeo matrace

Proč zvolit právě Dormeo

  • Uznávaná mezinárodní značka s miliony spokojených zákazníků – Více než dvacet let testování a inovování krok za krokem přispělo k tomu, že je dnes Dormeo uznávanou mezinárodní značkou nabízející přes tři sta produktů pro vybavení ložnice. Miliony prodaných matrací, polštářů a přistýlek a miliony spokojených zákazníků jsou jednoznačným důkazem kvality.
  • Prvotřídní kvalita – Prvotřídní materiály, patentované inovace a mezinárodní certifikace jsou pro Dormeo samozřejmostí. Kvalita, životnost, bezpečnost a zdravotní nezávadnost jsou testovány jak samotným Dormeem, tak nezávislými institucemi, a to včetně klinického testování.
  • Přístup k zákazníkovi – V dnešní době už nejde jen o samotné výrobky, podstatný je i přístup k zákazníkům. Dormeo umožňuje nákup online i v kamenných prodejnách, pravidelně poskytuje zvýhodněné cenové nabídky a dle typu výrobku nabízí prodlouženou zkušební dobu až sto dní. Mnozí zákazníci pak jistě ocení možnost získat klubové členství, které je spojeno s mnoha dalšími slevami a výhodami.
  • Široká nabídka – Každý z nás je jiný. Máme rozdílné požadavky a potřeby a v neposlední řadě také jiné možnosti. Nabídka Dormeo je velmi široká a zahrnuje výrobky z různých materiálů v mnoha běžných i méně standardních rozměrech a také v odlišných cenových kategoriích. Vybrat si tak může prakticky každý.
  • Ekologický přístup – Mnoho lidí při nákupu prakticky jakéhokoliv výrobku stále opomíjí dopady jeho výroby na životní prostředí. Konkrétně u matrací může být přitom negativní enviromentální vliv značný. Dormeo si je tohoto problému vědomo a proto své matrace vyrábí jen z vysoce kvalitních materiálů bez použití škodlivých látek, a to způsobem, který je šetrný k životnímu prostředí.