Sen o tornádu

Pokud se vám zdá sen o tornádu, pak se podle snáře rozhodně jedná o velmi špatné znamení, které je předzvěstí nějaké katastrofy, tragédie nebo obecně vzato velmi svízelné životní situace. Pravděpodobně jste po dlouhou dobu lhali, neříkali pravdu, podváděli, klamali a šidili. Nikdo nic netušil a vy jste byli přesvědčeni, že když vám toto jednání procházelo doteď, bude vám procházet i nadále. Tomu je ale konec. Všechno se provalí a vy budete nést adekvátní následky, které pro vás rozhodně nevěstí nic dobrého.

OBECNÁ CHARAKTERISTIKA: DO ŽIVOTA VÁM VSTOUPÍ TRAGÉDIE

Sen o tornádu často souvisí s osobním či pracovním životem. V prvním případě to bývá typicky nevěra, v tom druhém pak lhaní, krádeže a podvody v zaměstnání.

Sen o tornádu

Sen o větru

Pokud se vám ve snu objeví obyčejný vítr, je to naopak velmi dobré znamení. Výklad v tomto směru hovoří jasně. Vítr odvane problémy, dojde k pozitivním změnám ve vašem životě a vás čeká radostný a spokojený život, kterého se vám až doposud nedostávalo.

Poznámka: Obsah na webu KrásnéSny.cz má mít pouze informativní charakter. Neměl by být brán jako lékařská rada a neměl by nahrazovat lékařskou pomoc a dohled vyškoleného odborníka. Pokud máte pocit, že trpíte nějakou poruchou spánku nebo zdravotními obtížemi se spánkem spojenými, navštivte svého lékaře.