Sen o hovnech

Exkrementy, výkaly či lidově hovna ve snu podle snáře značí, že je ve vašem životě něco špatně, a to do takové míry, že je nanejvýš vhodné se toho zbavit. Může jít o něco konkrétního, ale také se to může vztahovat na vaše jednání, chování a postoje. Pravděpodobně o tomto nežádoucím aspektu vašeho života víte a byli byste rádi, kdybyste se zbavili, zapomněli na něj a už o něm nikdy neslyšeli.

OBECNÁ CHARAKTERISTIKA: NĚCO ZBYTEČNÉHO A ŠPATNÉHO V ŽIVOTĚ

Bližší a specifičtější výklad pro sen o hovnech naleznete v odstavcích níže.

Sen o hovnech

Sen o hovnech, která držíte v rukou

Máte-li sen, ve kterém máte ve vlastních rukou výkaly či na ně saháte, pak to znamená, že jsou součástí vašeho života jakési pro vás nepříjemné věci, okolnosti nebo situace. Paradoxní je, že možnost vyčlenit je z vašeho života máte ve svých rukou a s největší pravděpodobností o to také stojíte, ale váš strach vám to nedovoluje.

Konzumujete exkrementy ve snu

Tento značně nechutný sen symbolizuje špatné, nežádoucí a toxické návyky a situace, které vstupují do vašeho života a stávají se jeho nedílnou součástí. Jako člověk padáte na dno a místo toho, abyste s tím bojovali, akceptujete to jako svou novou normu a ani na chvíli vás nenapadne s tím bojovat.

Ve snu jsou vaše věci znečištěné výkaly

Do života vám vstoupí událost, která mnohé ve všem životě změní. Tyto změny budou negativní a leccos bude úplně jinak než doposud. Této nechtěné situaci budete muset nevyhnutelně čelit, abyste ji vyřešili a všechno zase dali do pořádku.

Výkaly ve snu

Poznámka: Obsah na webu KrásnéSny.cz má mít pouze informativní charakter. Neměl by být brán jako lékařská rada a neměl by nahrazovat lékařskou pomoc a dohled vyškoleného odborníka. Pokud máte pocit, že trpíte nějakou poruchou spánku nebo zdravotními obtížemi se spánkem spojenými, navštivte svého lékaře.