Sen o rozchodu

Rozchod ve skutečném světě není zcela rozhodně příjemnou záležitostí a sen o rozchodu určitě také nemůžeme zařadit mezi příjemné typy snů. Pozitivní však je, že výklad tohoto snu má přesně opačný význam. Pokud zažijete s někým rozchod ve snu, pak to podle snáře znamená, že v následujícím období dojde k prohloubení a upevnění vašeho vztahu, který bude silnější a intenzivnější než kdy předtím. Ačkoliv v tomto kontextu většinou mluvíme o partnerském rozchodu, může se to týkat i rozkolu mezi přáteli nebo rodinnými příslušníky.

OBECNÁ CHARAKTERISTIKA: PROHLOUBENÍ A UPEVNĚNÍ VZTAHU

Sen o rozchodu může úzce souviset také s rozvodem či loučením ve snu, jejichž výklad naleznete níže.

Sen o rozchodu

Rozvod ve snu – sen o rozchodu manželů

Pokud se vám zdá sen o tom, že se s vaším partnerem rozvádíte, pak je to pozitivní znamení, a to navzdory tomu, že z toho můžete mít špatný pocit. V dohledné době vás čeká něco velmi příjemného a radostného. Možná zažijete něco jedinečného, nebo něco výjimečného od někoho dostanete. V každém případě se díky tomu budete cítit dobře a spokojeně.

Sen o loučení

Máte-li sen o loučení s někým z vašeho nejbližšího okolí (rodinní příslušníci či kamarádi), pak se jedná o předzvěst toho, že se budete potýkat se soudním řízením. Je přitom nejasné v jaké roli budete u soudu figurovat. Můžete být obviněný, svědek i oběť. Existuje také šance, že se soudní jednání nebude týkat vás, ale někoho vám nanejvýš blízkého, což zpravidla zahrnuje děti, rodiče a sourozence.

Rozchod ve snu

Poznámka: Obsah na webu KrásnéSny.cz má mít pouze informativní charakter. Neměl by být brán jako lékařská rada a neměl by nahrazovat lékařskou pomoc a dohled vyškoleného odborníka. Pokud máte pocit, že trpíte nějakou poruchou spánku nebo zdravotními obtížemi se spánkem spojenými, navštivte svého lékaře.