Sen o vraždě

Ve snu o vraždě je pochopitelně naprosto zásadní, zdali jste vrahem, nebo naopak obětí. Dle toho se potom pochopitelně odvíjí výklad snu podle snáře. Sen o vraždě, ve které jste vrahem symbolizuje něco špatného, zlého a prohnilého ve vašem životě, čeho se chcete z každou cenu zbavit. Může se jednat o způsob chování, jednání, myšlení, zvyky, návyky a zlozvyky. V některých případech se pak může jednat o ventilaci nahromaděného vzteku, který se váže k nějakému konkrétnímu incidentu.

OBECNÁ CHARAKTERISTIKA: POTŘEBA ZMĚNY A OČISTY

Jste-li to vy, kdo je ve snu obětí vraždy, znamená to, že se z nějakého člověka ve vašem životě stal soupeř, sok či nepřítel. Tato osoba jedná aktivně tak, aby vám ublížila, způsobila problémy a hatila vaše plány. Buďte velmi obezřetní s kým se bavíte a o čem se bavíte. Nikoho si jen tak nepouštějte k tělu a pozor si dávejte i na své dobré a dlouholeté kamarády. V kontextu tohoto výkladu by vás mohl zajímat také sen o mrtvém, nebo sen o smrti.

Nyní se podívejme na specifické sny související s vraždou.

Sen o vraždě

Sen o vraždě škrcením

  • Někdo škrtí vás – Budete mít velký úspěch v zaměstnání, nebo v podnikání
  • Vy někoho škrtíte – Přes veškerou snahu se všechno ve vašich rukou bude hroutit

Sen o sebevraždě

  • Pácháte ji – Nevěříte si a pochybujete o vlastních schopnostech, dovednostech a zkušenostech
  • Vidíte sebe, jak ji pácháte – Na řešení nějaké nepříjemné okolnosti ve vašem životě raději resignujete, než abyste se jí zabývali
  • Vidíte někoho ji páchat – Osoba, která sebevraždu páchá, řeší problém způsobem, který se vám nelíbí a neschvalujete ho

Poznámka: Obsah na webu KrásnéSny.cz má mít pouze informativní charakter. Neměl by být brán jako lékařská rada a neměl by nahrazovat lékařskou pomoc a dohled vyškoleného odborníka. Pokud máte pocit, že trpíte nějakou poruchou spánku nebo zdravotními obtížemi se spánkem spojenými, navštivte svého lékaře.