Sen o válce

Válku ve snu, která může mít také podobu souboje, rvačky nebo rozepře, vykládá snář jako váš vnitřní boj s mnoha povinnostmi a starostmi. Ty totiž musíte řešit a rozhodovat se o nich. Je jich ale tolik, že s nimi svádíte jistý vnitřní boj, což se ve vašich snech promítá v podobě války. Jestli je pro vás toto přetěžování zdravé a přínosné už se musíte rozhodnout sami.

OBECNÁ CHARAKTERISTIKA: ZAHLCENÍ POVINNOSTMI A STAROSTMI

Sen o válce může do jisté míry souviset tak se sny, ve kterých jste vojákem obecně, nebo v nichž jste byli zajati nepřítelem.

Sen o válce

Ve snu jste vojákem

Vojáci plní rozkazy, na nic se neptají a pokud jim někdo něco nerozkáže, nedělají nic. Přesně tak se chováte i vy ve vlastním životě. Děláte jen to, co se vám řekne a vůbec nepřemýšlíte nad tím, jestli je to správné, rozumné či morální. Vyslechnout si radu či konat svou povinnost není určitě špatně, ale vždy byste měli přemýšlet nad tím, jaké má vaše jednání skutečné důsledky.

Sen o válce, ve které vás zajmou

Pokud se vám zdá, že jste ve válce padli do zajetí, pak to představuje hluboce zakořeněné obavy ze selhání ve vašem nitru. Za všech okolností usilujete o to být ve všem nejlepší a mít všechno nejlepší. V případě, že tomu tak není, užíráte se tím a to vás ničí. Snaha něčeho dosáhnout a zdravá soutěživost jsou určitě dobrými atributy člověka, ale nic se nesmí přehánět. Musíte pochopit, že není možné být ve všem nejlepší, takže na sebe přestaňte tlačit.

Válka ve snu

Poznámka: Obsah na webu KrásnéSny.cz má mít pouze informativní charakter. Neměl by být brán jako lékařská rada a neměl by nahrazovat lékařskou pomoc a dohled vyškoleného odborníka. Pokud máte pocit, že trpíte nějakou poruchou spánku nebo zdravotními obtížemi se spánkem spojenými, navštivte svého lékaře.