Sen o myších

Myš ve snu reprezentuje určitý problém a protože je myš malý tvor, je i tento problém v principu podružný (i když ne naprosto bezvýznamný). Tolik ke zjednodušenému výkladu podle snáře. Sen o myších může nabývat různého významu a svou roli hraje například její barva nebo způsob vaší interakce s ní. Samostatnou kapitolu potom představují potkan a krysa, o kterých si také něco málo řekneme.

OBECNÁ CHARAKTERISTIKA: PROBLÉMY

Nyní se přesuňme k bližšímu výkladu pro sen o myších.

Sen o myších

Sen o bílé myši

Bílá myš ve snu představuje konkrétního člověka ve vašem životě. Tato osoba vám neustále radí, říká vám, co máte dělat a nedělat, poučuje vás a patronizuje vás. Jejím cílem není vám ublížit či vás kontrolovat a s největší pravděpodobností to dokonce myslí dobře. Vy na to ale nejste ani trochu zvědaví a interakce s touto osobou vás pouze obtěžuje.

Sen o černé myši

Zatímco bílá myš symbolizuje jen otravného člověka, před černou myší se mějte na pozoru. V rámci výkladu je to lstivý, zlý a amorální člověk, který se vás pokouší zcela záměrně a cíleně poškodit. Může to být někdo s kým nemáte dobré vztahy a předpokládáte to, ale také to může být někdo, od koho byste to nečekali. Buďte obezřetní, tato osoba toho nenechá dokud k tomu bude mít příležitosti.

Sen o myších, kterých je mnoho

Pokud máte sen o myších, kterých je velké množství, pak ty představují řadu drobných a někdy až zdánlivě bezvýznamných problémů. Jejich počet však tvoři větší celek, který vás v životě obtěžuje.

Chycení myši ve snu

Sen, ve kterém se vám zdálo, že jste chytili myš (je zcela jedno jakým způsobem – do ruky, do pastičky, do bedny a podobně) reprezentuje problém, který se vám podařilo vyřešit. Nyní vás už nebude nadále trápit a vy na něj nemusíte myslet.

Sen o mrtvé myši

Výklad tohoto snu je prakticky totožný interpretací o chycení myši. Problém, který vás trápí, vyřešíte a už se s ním nebude muset nikdy více obtěžovat.

Kousnutí myší ve snu

V tomto případě to nemusí být jen myš, ale také krysa či potkan. Ve vašem skutečném světě je někdo, kdo je falešný a při první příležitosti zneužije vaší důvěry a podrazí vás. Paradoxně to může být někdo od koho byste to vůbec nečekali a pro koho jste toho hodně udělali.

Past na myši ve snu

Nějaký člověk ve vašem životě vám záměrně působí problémy, a to navzdory tomu, že jste mu k tomu nedali žádný důvod. Už ale víte, jak tuto osobu odstavit a jen čekáte na vhodnou příležitost k realizování svého plánu.

Krysa a potkan ve snu

Svým způsobem se jedná o větší myši a v tomto smyslu představují také větší problémy. Jejich přítomnost ve snu znamená citelné překážky, což v nejednom případě souvisí s tím, že je způsobí někdo vám blízký, tedy rodinný příslušník nebo kamarád.

Myš ve snu

Poznámka: Obsah na webu KrásnéSny.cz má mít pouze informativní charakter. Neměl by být brán jako lékařská rada a neměl by nahrazovat lékařskou pomoc a dohled vyškoleného odborníka. Pokud máte pocit, že trpíte nějakou poruchou spánku nebo zdravotními obtížemi se spánkem spojenými, navštivte svého lékaře.